Často kladené dotazy

V případě, že nenaleznete odpověď na Vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat.

 1. Jako neregistrovanému se mi nezobrazují veškeré údaje o hráčích / funkcionářích, které jsem si vyhledal. Jak docílím kompletních informací u daných uživatelů?

  Bohužel bez vlastní registrace nemáte možnost potřebné informace získat. Každý uživatel při zakládání profilu souhlasil s podmínkami, ve kterých stojí, že dané údaje budou poskytnuty pouze uživatelům www.fotbaloveprofily.cz
 2. Pokud znám jméno konkrétní osoby, mohu ji nějakým způsobem najít, aniž bych musel používat jednotlivé filtry?

  Ano. Pokud znáte jméno hráče / funkcionáře, který je již na našem webu, můžete použít vyhledávač, který je umístěn nad jednotlivými filtry a danou osobu pohodlně vyhledat.
 3. Když jsem zadal do webového vyhledávače www.sportovniprofily.cz, zobrazila se mi Vaše stránka. Znamená to, že se u vás mohou registrovat i jiní sportovci?

  Není tomu tak. Prvotní myšlenka k více sportům opravdu směřovala, nicméně fotbal je fenomén, točí se kolem něj největší počet lidí a nebylo by správné rozhodnutí míchat „hrušky s jabkama“. V budoucnu bychom rádi zařadili do výběru futsal, který je s fotbalem velice spjatý a spousta fotbalistů ho aktivně při fotbalu provozuje.
 4. Jsem hráč i funkcionář v jedné osobě. Mohu si založit 2 profily na jeden e-mail?

  Bohužel to není funkčně možné. Každý uživatel si musí sám rozhodnout, čemu dá přednost a co je pro něj prioritní. Do budoucna bychom rádi tento problém vyřešili, nicméně v současné době by to při vyhledávání dělalo neplechu a web by neplnil hlavní účel. V případě uvedení jiného e-mailu to samozřejmě jde.
 5. U ostatních uživatelů vidím daleko více informací, které jsem při prvotním založení svého profilu neměl možnost uvést. Mohu je nějak doplnit?

  Zadávání údajů při prvním založení je důležité v rámci filtrace. Další „podružné“ informace si můžete posléze doplnit na svém profilu, který naleznete v pravém rohu obrazovky.
 6. Jsem fotbalový funkcionář (vedoucí oddílu, masér, kustod, …), ale bohužel jsem svou funkci ve výběru nenašel. Jak mám při zakládání profilu pokračovat?

  Ani v tomto případě pro Vás nemáme řešení. Registrace na webu je možná pouze pro hráče / funkcionáře (trenér, manažer).
 7. Musím při vyhledávání neznámých uživatelů používat všechny filtry?

  Pokud nehledáte konkrétní osobu, ale určitou skupinu, je možné využít jednotlivé databáze (hráčskou, funkcionářskou). V těch není povinností využívat všechny filtry najednou. Zvolte si pouze ty, které jsou pro Vás stěžení a mají při vyhledávání význam.
 8. V databázi klubů jsem svůj nenašel. Jak mám dále postupovat?

  V případě, že při zakládání profilu v naší databázi nenaleznete svůj klub, dejte nám prosím vědět. Nebudeme mít problém ho v nejbližší době doplnit.
 9. Pokud můj profil navštíví nějaký funkcionář, zjistím to?

  Ano. Každému hráči 1x týdně přijde do e-mailové schránky souhrn, kdo z funkcionářů o něj projevil zájem.
 10. Mohu si na profilu uvést svou kariéru (mládežnickou / seniorkskou)?

  Informace o kariéře si každý návštěvník Vašeho profilu nalezne na odkazu FAČR, kde má možnost vidět Vaši kompletní fotbalovou historii dle ID. To zabraňuje nepravdivým údajům.

Nenašli jste zde odpověď na problém, který Vás právě trápí? Napište nám na info@fotbaloveprofily.cz

Rádi Vám pomůžeme.

tým FotbalovéProfily.cz